Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Designy na blog:Můj názor

10. dubna 2011 v 14:07 | Terýsek |  Moje blogová minulost
Takže,dnes jsem se rozhodla,že napíšu,co si myslím o designech na blogách.Ještě bych chtěla upozornit,že to je čistě můj názor,nemám nic proti nějakému blogu.Doufám,že i vy sami napíšete do komentů své názory.

Přijde mi,že dnes už vůbec nejde o kvalitu blogu,každý se snaží o co nejkrásnější dess a nedbá na kvalitu blogu,přitom nejduležitější je obsah blogu a ne jeho záhlaví.Já sama mám raději spíše jednoduchý účelný design,kde je především čitelné písmo,což je hlavní problém,nechápu,jak nkdo může dát na světlou barvu stránky světle žluté písmo,já mám nejraději písmo černé a pokud je stránka například tmavě fialová,nebo má hodně sytou barvu stránky tak mi vyhovuje bílou,myslete na to,protože,k čemu je Vám,že na blog píšete zajímavý příběh,když nejde předčíst.
Já osobně,když dělám dess dám blog článek,že teď právě upravuji vzhled stránky,jelikož se žádnému Vašemu návštěvníkovi nebude líbit,když bude vzhled zpatlaný,ne každému totiž dojde,že blog je v rekonstrukci a že vy opravdu dessy dělat umíte.
Podle mě by měl design také zaujmout na první pohled,kopírování a napodování dessu vašich sbének není zrovna ten pravý způsob.Pamatujte,že zaujmout neznamená udělat ten nejkřiklavější dess,ale udělat dess,který bude sladěn a celkov bude působit dobře.
Dess by měl být také sladěn s tématem blogu,asi byste si mysleli,žejsem se zbláznila,kdybych udělala dess s akvarijníma rybičkama.Řešením jsou dessy neutrální,například s krajinou a podobně.
Tak dělejte pěkné dessy,ale nezapomeňte,dess není to hlavní.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png