Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Téma týdne:Barvy

12. dubna 2011 v 20:17 | Terýsek |  Moje blogová minulost
Barvy.....děti se je učí poznávat již ve školce,některé je umí i daleko dříve.barvy nás provázejí celým životem,není ani jedna věc,která by neměla barvu,umět ale barvy sladit,nebo dokonce míchat,to je umění.Vždy obdivuji malíře,kteří umějí namíchat barvy do všech možných odstínů,nechápu,jak to dělají.
S laděním barev se setkávám často,třeba při vytváření nového designu blogu,takže vím,že sladit zápatí a stránku není jednoduché a leckdy se stím patlám i přes hodinu.na počítači je míchání barev podstatně jednodušší než ve skutečnosti,přesto to ale žádná hračka není.
Grafika na počítači je těžká,vybrat správnou fotku,správně ji upravit,je to složité,no a co teprve vybrat správný program,když jen volně ke stáhnutí je jich opravdu hodně.Výhodou je,že grafika každé stránky je pak originální.
Nevím vlastně,proč jsem tenhle článek napsala,nějak mě to téma zaujalo,protože barvy mám ráda a to od černé po křiklavě žlutou,já doufám,že se Vám článek líbil a budu ráda,když napíšete nějaký ten koment :-D.


Berte prosím tenhle článek s rezervou.Je to již dlouho,co jsem ho psala a dnes bych ho napsala určitě jinak.Obrázek jsem z něho raději odstranila úplně,jelikož jsem tak trochu "pozapomněla" uvést zdroj. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 moser5 moser5 | 12. dubna 2011 v 20:31 | Reagovat

dobrej blog

2 OurLeonberger OurLeonberger | Web | 21. dubna 2011 v 16:37 | Reagovat

Pěkný blogýsek . I já mám blog o pejskách. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png