Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Srpen 2011

Kniha:Můj život s Georgem

20. srpna 2011 v 13:34 | Terýsek |  Knihy
Originál:My life with George
Autor:Judith Summers
V originále vyšlo:2007-Anglie
Česká verze:2009,nakladatelství IKAR
Český překlad:Blanka Brabcová,2009

Oficiální anotace knihy:
Seznamte se:George,Kavalír King Charles španěl s kouzelnou povahou,vzhledem filmové hvězdy a vášnivou zálibou žvýkat papír.
V létě 1998 v rozmezí dvou týdnů ztratila autorka manžela i otce a jí i jejímu osmiletému synkovi Joshuovi připadal svět náhle bezútěšný a pustý.A právě tehdy do jejich života přiskotačil George.Roztomilý přítulný pejsek s heboučkou srstí a legračním výrazem vzal neprodleně věci do svých tlapek a Judith poznala,že získat ztracené postavení vedoucího smečky je někdy opravdu obtížné,ne-li zhola nemožné.
George má totiž jako pravý aristokrat své zásady,kterých se nemíní vzdát.Odmítá žrát cokoli jiného,než pečené kuře,chodit pěšky,spát sám a vpustit do blízkosti své paničky jakéhokoli muže-ovšem kromě místního veterináře.Toho si naopak oblíbí tak nesmírně,že účty za ošetření šplhají do závratných výšek.
Humorné i dojímavé vyprávění o nemožném,avšak zbožňováníhodném Georgovi,nákladnějším než ferrari,o jeho dobrodružstvích,přečinech a také o zázračném způsobu,jímž pomohl vyplnit velkou trhlinu v Judithině a Joshuově životě.
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png