Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Upírománie aneb proč nám upíři přijdou tak "COOL"

10. prosince 2011 v 13:44 | Terýsek |  Knihy
Dnes už při návštěvě oddělení pro mládež v knihkupectví nenajdeme žádné jiné obaly knih,než ty tmavé s kapkami krve.Už je to celkem dlouho,co Stephenie Meyer vydala Stmívání a od té doby zkrátka "frčí" upíři.
Twillight ságu jsem přečetla celou a viděla jsem i všechny filmy(včetně toho posledního),musím říct,že čtení této série mě bavilo,filmy už ne tolik,ale taky se to dalo snést.Vampýrská akademie,upíří deníky a další už šlo ale mimo mě,prostě už jsem neměla náladu na "hodné Edíky" kteří zachraňují svět a bojují proti těm "zlým Edíkům".
Kniha má být přece originální,má nějak čtenáře zaujmout,tak proč jsou do háje všechny ty knihy o té samé věci!!!Co je proboha tak úžasné na sedmnáctiletém upírovi,který je "vegetarián".Jak říkám,Stmívání bylo první a do jisté míry i dost originální,ale ty další,jako by se s knihami o upírech "rostrhl pytel".
Další má dosti oblíbená kniha s upířím tématem jsou Radleyovi od Matta Haiga,je to kniha,která je vtipná a právě vtip Vám zaručí,že se od ni jen tak neodtrhnete.
Já jen doufám,že tahle děsivá upírská mánie jednou skončí a vycházet začnou zase "normální knížky".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png