Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Co by,kdyby a další plácání nesmyslů

16. března 2012 v 10:33 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Nezdám se vám nějak přehnaně aktivní?Včera dva články,dneska další....Jednoduše řečeno jsem měla včera nějakou "psavou" náladu.
Zrovna dneska jsem přemýšlela nad tím,jaké to je být v AK a jestli je vůbec dobře,že jsem si podala přihlášku.Pokud mne nepřijmou,budu lehce zklamaná a pokud přijmou,budu dávat daleko větší pozor na to,co zveřejňuji.Ale budu to vůbec já,když budu své myšlenky cenzurovat?
Nakonec jsem došla k závěru,že nejlepší bude řešit to teprve kdyby mě přijali. :)
Osobně čtu momentálně články jen a výhradně od autorů blogů z AK.Jejich články mají smysl a nikdy to není jen nějaké kopírování z internetu.Už mám dokonce pár svých oblíbenců.Ráda si od nich něco přečtu,ale ráda se podívám i na fotky.Vezměte si třeba takovou Gabriellu,její fotky jsou prostě nádherné.
Sama fotím docela ráda,ale ke zveřejnění fotek na svém blogu jsem se nikdy "nedokopala".Bude to asi také tím,že na většině mých fotek jsou členové mojí rodiny a u takových fotek je lepší,když zůstanou v rodině.Další kategorie jsou zase nejrůznější pokusy o "umělecké fotky",které ale zase nejčastěji dávám na facebook.Pro mě tam jsou ty fotky naprosto ideální,protože se nemusím retušovat,jako většina mých kamarádek,ale nikdo mě nemůže nařknout z prázdného profilu.No a poslední skupinou jsou fotky mého já a ty jsem rozhodně dávat nebudu,na většině se totiž tvářím,jako pitomec.
Vraťme se ale k blogům na blog.cz.Přijde mi,že většina blogů,jenž se zobrazují v Aktuálních článcích(takový ten dolní boxík) píší naprosté nesmysly a nebo něco kopírují.Každý si tím kopírovacím obdobím někdy prošel,ale rozhodně to není ideální způsob propagace.Tyhle články já prostě nečtu.Nejsem ten typ,který by se musel dívat na novinky ze světa Justina Biebra.
Koukám,že jsem se nějak rozepsala,za což jsem ráda.Přijde mi,že jsou mé články někdy až moc krátké.Psaní mě baví fakt hodně a tak mě někdy zarazí,jak málo toho nakonec napíši.Mám to tak i ve škole.
Jsem strašně ráda,že je pátek.Někdy mi přijde,že žiji jen od víkendu k víkendu.Kdyby se mě někdo zeptal na nejoblíbenější den,bylo by to rozhodně páteční odpoledne.Nemusím nic dělat a mám celý víkend před sebou.Můj pátek probíhá vždycky stejně,přijdu ze školy,občas jdu někam s kamarádkami,pak si pustím počítač,někdy jdu na agility a večer koukám s rodinkou na seriál Vyprávěj.Na žádný jiný seriál nějak pravidelně v TV nekoukám,ale na tenhle jsem dost ujetá.
Pátek je asi také den,kdy chodím nejpozději spát.Po Vyprávěj totiž většinou tak hodinu a půl skypuji s kamarádkou,nebo se dívám na film a pak si jdu číst.V týdnu nemám na čtení tolik času a tak si to vynahrazuji o víkendu.Momentálně čtu docela hloupou knížku,ale chci ji dočíst,už jsem skoro u konce.No a poté si půjdu pro čtvrtý díl Odkazu dračích jezdců.Já jsem na tuhle sérii dost ulítlá a tak se 30.března nemůžu dočkat.Až knihu dočtu,určitě na ní napíšu nějakou recenzi,ale ještě před tím,se určitě pochlubím,že jí mám.Hlavně aby mě jí nevyprodali.
No a to už je asi všechno.Poslední dobou permanentně píšu No a.Podle mne je to tedy pěkně hloupá fráze,ale co se dá dělat.Pokusím se to malinko omezit.
Mějte se krásně
Vaše Terýsek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png