Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Čtvrteční povídání

29. března 2012 v 15:44 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Ahoj,
omlouvám se,že jsem tentokrát nebyla moc aktivní a píšu první článek v tomto týdnu.Čas jsem trávila učením a koukáním na Upíří deníky,takže na blog už bohužel nezbyl čas.Tuším,že jsem poslední článek psala někdy o víkendu.
Tenhle týden byl nějaký divný a přijde mi,že strašně rychle utekl.Přijde mi to jako včera,co jsem v pondělí vstávala a naštvaně koukala na budík.Promiň budíku,vím že za to nemůžeš.
Většinou se alespoň jednou za týden podívám na nějaký film,ale ani na to mi tentokrát nezbyl čas.Do budoucna se ale plánuji podívat na Ženu v černém.Na horory moc nejsem a koukám na ně opravdu zřídka,ale tenhle mne zaujal.Líbí se mi jak téma,tak obsazení a atmosféra,navíc na něj jsou dobré recenze.Doufám,že ho uvidím co nejdříve a určitě na něj napíšu svojí recenzi.
Moje posedlost TVD se začíná projevovat.Nejen,že nejsem schopná mluvit o ničem jiném,ale dokonce upíry už i kreslím.
O tom,že čtu Na Větrné hůrce už jsem se zmiňovala.Myslím,že tahle knížka bude u mne patřit na seznam těch nejoblíbenějších.Pokud máte rádi klasiku,ale nebaví vás číst nudné a dlouhé pasáže,vřele doporučuji.Je to opravdu úžasná kniha s nádherným příběhem.S příběhem,který by v dnešní upíří době už nikdo nevymyslel.
Zítra vychází čtvrtý díl edice Odkaz dračích jezdců,já jakožto velký milovník Eragona už se nemůžu dočkat.Zítra už to asi nestihnu,ale v sobotu už bude určitě moje.
Možná si říkáte,že bych mohla udělat nějaký "jarní" design.Musím říct,že už mě ta černobílá stránka také vadí a nový design plánuji.Bohužel jsem na to zatím neměla ani čas ani náladu.Chci totiž vymyslet něco originálního,jednoduchého a přehledného.Zvažuji dokonce,že na něj použije nějaké své naskenované kresby.
Na téma týdne asi nic psát nebudu.Básnička mne nenapadá,svůj "životopis" psát nechci a úvaha na "já" zrovna moc psát nejde.
Místo vymýšlení blbostí se raději půjdu věnovat studiu. (Dej jí pokoj Damone,to ani nevíš,že existuju já! :))
S úsměvem
Vaše Terýsek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karol Dee Karol Dee | Web | 30. března 2012 v 20:40 | Reagovat

Jéééé, čtvrtý Eragon? A to mi nemohl nikdo říct? :D Design s vlastními obrázky? neznám nic originálnějšího, než obdobná vlastní tvorba. do toho ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png