Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Hrajeme si na pravdu

15. března 2012 v 17:48 | Terýsek
Muhaha,dokopala jsem se k napsání článku na TT,tak doufám,že se vám bude líbit.
"Hra na pravdu" je myslím v tomhle světě obvyklá věc.Určitě by to tak být nemělo,protože lhát se nemá.Já sama nejsem žádný lhář a lhaní rozhodně ráda nemám a nepodporuji ho.Tím si samozřejmě nechci hrát na nějakého Mirka Dušína,protože bych se sama hodila spíše do bratrstva Kočičí pracky. :)
Někdy mi přijde,že v dnešním světě lžou snad úplně všichni.Hodně mě zaráží,že lžou i hodně malé děti.Já třeba rodičům vůbec lhát nedokážu a nikdy jsem to nedělala.Dětem bych neodpouštěla ani malou lež,kterou bych třeba dospělému člověku odpustila.Děti by se měly učit,že lhát se nemá a je to špatné.Začne to prodlouženým pobytem u počítače a skončí to "záhadným zmizením" milionu ze státní pokladny.Ono,co se v mládí naučíš...
Pokud budeme učit už malé děti lhát,nemůžeme se pak divit,jak svět vypadá.Vždyť už teď mi připadá,že ten kdo krade se má daleko lépe,než ten,kdo je poctivý.No,ale nebudeme se bavit o politice,vraťme se ke lhaní.
Na druhou stranu někdy chápu děti,co lžou.Ze své vlastní zkušenosti vím,že někdy je zkrátka lepší říct,že tu panenku máte taky,než přiznat,že se vám absolutně nelíbí a nikdy byste si ji nekoupili.V zásadě ale zastávám názor,že lhát se nemá a je to prostě špatně,i když malou lež bych prominula.
Toť vše,co jsem vymyslela na toto téma týdne.Původně to měla být básnička,ale rozhodla jsem se jinak.
Budu moc ráda,když i vy napíšete svůj názor na lhaní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nino de la noche Nino de la noche | Web | 15. března 2012 v 18:00 | Reagovat

Lhalo se, lže a lhát bude. Toť můj názor v kostce :)

2 Chicky Chicky | Web | 15. března 2012 v 18:05 | Reagovat

Pěkně napsaný pravdivý článek.. tak to má být :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png