Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Jestli někdy někdo řekl,že učení je zábava,musel mít nějakou vážnou psychickou poruchu...

22. března 2012 v 16:39 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Zdraví vás člověk,který zítra píše tři těžké testy a který tenhle článek píše při odpočinku od učení (a to ještě nevím,jestli němčinář nevyzkouší zrovna mě."Skvělé" je,že zatím umím jenom zeměpis a ten je z těch tří asi nakonec nejlehčí.Horší už bude literární rozbor,na který jsem se už asi tři měsíce nekoukla a učit se asi dvacet figur na jednou není úplně nejlepší nápad.
Vzhledem k tomu,že už mě to učení "leze krkem" jsem pustila počítač a rozhodla se něco napsat.Je to sice další nesmyslné plácání,ale alespoň si nějak odpočinu.
Zatím mi přijde,že tenhle týden vypadá jako jeden velký průšvih.Už dvakrát jsem přišla do školy za minutu osm a to jsem se ještě nepřezula (naštěstí si toho šatnářka nevšimla,tuhle kvůli tomu na jednoho kluka z oktávy dost nepěkně vyjela.)
Na druhou stranu tenhle týden hodně profesorů chybělo a tak jsme toho ještě tolik neměli.Odpadla nám jak dvouhodinovka češtiny,tak i matematika,takže celkem pohoda.
Dnešní hodinu fyziky jsme navíc místo učení strávili diskuzí o "dospívání" a o tom,jak na nás ve světě číhá spousta nástrah.Výsledkem bylo,že jsme "zabili" celou jednu hodinu fyziky a nedozvěděli se ani nic o "dospívání."
Naštěstí čtu alespoň dobrou knížku.K vánocům jsem dostala Na Větrné hůrce,ale k přečtení jsem se dostala až teď.Je to skvělé,baví mne to a kupodivu se to i hodně dobře čte.Na neštěstí ale musíme příští týden odevzdat protokol na povinnou četbu a tak mě čeká depresivní Matka od Čapka.Kamarádka mně jí naštěstí půjčila a tak jsem pro ní alespoň nemusela do knihovny.Takhle depresivní knihu jsem dlouho nečetla a asi také dlouo číst nebudu.
Mou jedinou nadějí je,že pokud zítra prežiji všechny ty testy,alespoň budu mít volné páteční odpoledne a krásný víkend před sebou.
Hezký zbytek dne přeje
Terýsek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JiHei in Natura - Fotografie JiHei in Natura - Fotografie | Web | 29. března 2012 v 11:44 | Reagovat

Držím palce...zvládneš to... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png