Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Stěžuji si na všechno

15. března 2012 v 15:14 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Vím,že jsem hrozná.Neustále slibuji,že napíši něco na téma týdne a místo toho píši tyhle deníkové zápisky.Deník jsem nikdy psát nechtěla,ale na nic jiného teď nemám náladu.
Jak jsem již psala,můj návrat po týdnu nemoci byl katastrofální.Pár věcí z matematiky už mi sice vysvětleno bylo,stále ale zbývá,pro mě,spousta záhad,které asi nepochopím.Z toho vysvětlování celá třída pochopila akorát to,že koeficient je nějaká strašná blbost,kterou nebude nikdy nikdo potřebovat.
Včera jsem byla nakupovat látky na kostým.Musím říct,že jsem se strašně divila,jak je to v takové prodejně látek krásné.Od švadleny jsem si nikdy nic šít nenechala a tak jsem na ty balíky saténu zírala s otevřenou pusou.No a nebyla jsem jediná,takže jsme kvůli naší nerozhodnosti jsme nestihli nákup korálků.Stejně mi přišlo nefér,že nám ta prodavačka zavřela prakticky před nosem,ale nevadí,my už to nějak vymyslíme.
Na téma týdne asi nic nenapíši.Vím,že je to hrozné,ale vůbec nemám náladu.Když už se pokusím něco napsat,vyjde mi z toho akorát krátký článeček,který ani nestojí za zveřejnění.Já se ale rozhodně nechci zařadit k těm lidem,kteří napíší k tématu týdne jednu větu.Zkrátka nemám na psaní něčeho smysluplného vůbec náladu.Na počítači navíc poslední dobou trávím docela málo času.Přijdu ze školy,udělám úkoly,na chvíli jsem na počítači a pak se jdu "plácnout" někam k televizi.Je pravda,že v televizi skoro nic nedávají,ale alespoň jsi u ní odpočinu a "vypnu" si mozek.
Když si to tak čtu,zjišťuji,že mé články do rubriky "Když plácám nesmysly" jsou opravdu dost nesmyslné.Není to smysluplné a není to dokonce ani deník.Přijde mi,že spíše plácám nějaké nesmysly a nebo se na něco vymlouvám.Alespoň jednu rubriku jsem vystihla.
Rozhodla jsem se,že budu své články daleko více kontrolovat.Většinou je totiž píši hodně rychle a pak je ani nekontroluji.Sice tím ušetřím čas,ale přijde mi hloupé mít ve článcích tolik pravopisných chyb.Na druhou stranu jsem moc ráda,že ty chyby většinou najdu sama a vy je nehledáte.Už vidím ty komentáře ve stylu:Máš tam chybu!!!Seš blbá!!! a podobně.
Děkuji,že čtete můj blog a slibuji,že se polepším a začnu psát lepší články.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Vaše Terýsek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png