Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Moje "antivelikonoční" přáníčko k Velikonocím

7. dubna 2012 v 15:00 | Terýsek
Velikonoce tady,Velikonoce tam....Zkrátka všichni řeší jenom Velikonoce.
Co budeme vařit,co budeme péct,jak nabarvíme vajíčka?
Já osobně Velikonoce nemám absolutně ráda.Nemají vůbec žádnou atmosféru.Celá ta velikonoční sláva spočívá v nakupování a promiňte mi ten výraz,přežírání nejrůznějšími sladkostmi a tučnými jídly.
Chápu,že pro křesťany jsou Velikonoce důležité,ale pro mě to je jen zbytečný komerční svátek.Je super,že máme ve škole prázdniny,ale to je tak všechno.
Jako malá jsem strašně ráda zdobila vajíčka a stále jsem řešila,co mi přinese "zajíček."Dneska to beru jen jako otravný svátek,při kterém se musím zabuchovat doma.Kdybych se nezabouchla,zřejmě by mě přišla zmlátit celá ulice.Takové barbarství.Nechci působit jako nějaká feministka,ale holky by se mlátit neměly.
No a tak si na velikonoční pondělí,jako ostatně každý rok,zalezu do pokoje a budu ignorovat řinčící zvonek.Můžete mě soudit jak chcete,ale můj vzta ke Velikonocím stejně nezměníte.Mě totiž neobměkčí ani pohlednice s "úžasnou" fotomontáží kuřátek.
Pokud máte rádi Velikonoce,tak si je užívejte.
Veselé Velikonoce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png