Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Recenze:Titanic 3D

9. dubna 2012 v 21:21 | Terýsek |  Filmy
Na Titanic ve 3D jsem se moc těšila již delší dobu.Film jsem nikdy neviděla a počítala jsem s tím,že to bude ve 3D úžasný zážitek.Nemýlila jsem se.
Příběh jenž vypráví o lásce mezi chudým Jackem a bohatou Rose ne třeba více zmiňovat.Znají ho totiž snad úplně všichni a to i ti,co film neviděli.Pro někoho je to přeslazená historka,pro někoho úžasný a napínový příběh.Já,ač na romantické filmy moc nekoukám,jsem zápletku doslova hltala.Líbily se mi totiž jak herecké výkony,tak obsazení.Herci mi ke svým rolím zkrátka seděli.

Ač film trvá přes tři hodiny,člověk se u něj rozhodně nenudí.Děj má totiž velmi rychlý spád a každá minuta má své opodstatnění.Precizní byla také kamera a efekty.To,že od natočení uplynulo patnáct let by člověk vůbec neřekl.Jen v některých momentech jsou některé postavy lehce rozmazané.Já osobně jsem to ale tomuto filmu ihned odpustila.
Je pravda,že bych si film možná více užila s českými titulky,než s dabingem.Na druhou stranu číst tři hodiny titulky ve 3D formátu také není zrovna to pravé ořechové.Pokud si ale pustíte původní trailer s českými titulky a poté se podíváte na film,poznáte,že herci film prožívají daleko více,než je v dabingu znát.I tuhle chybu ale Titanicu odpustím.
Bohužel nemohu srovnávat tuto verzi s verzí ve 2D.Jak jsem již psala,Titanic jsem předtím nikdy neviděla.Nedalo mi to a musela jsem se na to zeptat své mamky,jenž na filmu byla se mnou.Jí se Titanic ve 3D opravdu líbil a podle toho usuzuji,že se jeho převedení do 3D velmi povedlo.
Myslím,že se Jamesi Cameronovi velmi vyplatilo v rámci stého výročí od potopení Titanicu film znovu uvést.Přece jen to byl před patnácti lety naprostý trhák a dlouhou dobu nejvýdělečnější film všech dob.Překonal ho až,opět Cameronův Avatar.Jedenáct Oscarů asi také nebyla úplně náhoda a tak bylo již předem celkem jasné,že na film půjdou lidé rádi znova.Ne vždy ale platí,že co fungovalo ve 2D bude fungovat i ve 3D.U Titanicu to ale naštěstí fungovalo.Nevím,jestli 3D Titanicu přidalo,ale rozhodně mu neubralo.Titanic patří od soboty na seznam mých nejoblíbenějších filmů.Vřele doporučuji.


Trailer:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fotbalová holka fotbalová holka | Web | 18. července 2012 v 16:21 | Reagovat

Titanic ve 3D jsem také nedávno viděla a byl to opravdu silný zážitek. V tom 3D mi to připadá takové "reálnější". Pamatuju si, že když film končil spousta lidí smrkala do kapesníku nebo si utírala uplakané oči. Myslím si, že kdyby tento film stejní lidé viděli v televizi, asi by slzu neuronili.
PS: Leonardu di Capriovi to v tomhle filmu neuvěřitelně sluší! :D

2 Terýsek Terýsek | Web | 18. července 2012 v 16:25 | Reagovat

[1]: Já osobně jsem teda nebrečela, ale neměla jsem k tomu daleko :-) Ve 3D je většina filmů mnohem větší zážitek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png