Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Učitelé pod mikroskopem

14. dubna 2012 v 14:30 | Terýsek |  Co se jinam nevešlo
Tuhle jsem nemohla v noci usnout a napadl mě nápad na článek.Přece jen už to je nějaký ten pátek,co chodím do školy a také jsem za tu dobu pár škol vystřídala.Rozhodla jsem se pro vás udělat takový seznam různých povah učitelů.Doufám,že se u toho alespoň malinko zasmějete.

Dobrák
Dobráci bývají ve škole u žáků velmi oblíbení.Dobrák je ten typ učitele,který vám všechno dovolí a nějak mu nevadí,že nikdo nedává pozor.Ze své vlastní zkušenosti vím,že dobráci jsou vůbec ti nejhorší učitelé.Nejen,že nic nenaučí,ale ve třídě navíc při jejich hodinách panuje naprostý chaos.Každý plácá "páté přes deváté" a nikdo nedává pozor.Dobrák se při této situaci většinou snaží nějak žákům vysvětlit,že by měli být potichu a nebo dělá,že žáky nevidí.

Chytrolín
Pokud se učitel tváří,jak kdyby všechno věděl a všechno znal,je to typický chytrolín.Chytrolíni nesnášejí,když je opravujete a pokud najdete chybu na tabuli,jste rázem nejneoblíbenější žák.Na základce je takových chytrolínů většinou spousta,na gymplu ale patří mezi ohrožené druhy (naštěstí).Řvoun
Řvoun řve při každé příležitosti.Podíváte se na něho,on vás seřve,uděláte chybu,on vás seřve atd atd.Řvounů je poměrně dost a je to jeden z nejhorších typů učitelů.

Hňup
Divíte se,jak váš učitel mohl udělat maturitu?A co teprve vysokou?Pak zajisté patří do kategorie hňupů.Hňupové mívají problém i s malou násobilkou a y/i.Největším problém je,že hňup si osobě velmi často hodně myslí a tak patří i do kategorie chytrolínů.

Lenoch
Učitel,jenž toho za hodinu moc neudělá.Nejčastěji zadá nějakou samostatnou práci,dá si nohy na stůl a začne obvolávat celou svou rodinu (ano,zažila jsem učitelku,jenž o hodinu volala svému manželovi a dcerám.)Často také prouzdá po internetu.Hlavně,aby se moc neunavil.Lenoch také ze třídy odchází ještě před zvoněním a oprava jednoho testu mu zabere klidně i měsíc.

Přísňák
Přísňákovi se zkrátka nezavděčíte.Nepomůže dokonce ani všemi známé podlézání.Na vysvědčení vám nepřidá ani jedno porcento a s vašimi výsledky není nikdy spokojen.Jediná jeho oblíbená skupina studentů jsou pro něj šprti.O nich ale snad zas někdy jindy.

Nevděčník
Nevděčník bývá většinou kombinací přísňáka a řvouna.Nevděčník si většinou oblíbí pouze jednoho,nebo dva studenty.Ti ostatní se mohou přerazit,ale stejně se nezavděčí.Je úplně jedno,že mu každý den nosíte počítač,testy a mapu,stejně ho neobměkčíte a on vaši práci vůbec neocení.

Práskač
Je to takový ten typ profesora,který neustále volá rodičům,nebo si stěžuje na poradách a u paní ředitelky.Stačí,že provedete nějaký malý nesmysl a on už vytáčí číslo na rodiče.Kauzu pak ještě navíc "přifoukne" a udělá z komára velblouda.Rodiče práskačům většinou věří a tak máte počítač zabaven třeba i na několik týdnů.

Kámoš
Asi úplně nejoblíbenější typ profesora.Vypráví vám o dětech,prarodičích,nebo třeba i o tom,jak mu neustále volá jeho ex.Je to prostě kámoš se vším všudy a kvůli historkám vám obětuje třeba i celou hodinu matematiky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png