Hejtování

12. května 2012 v 14:25 | Terýsek |  Píšu vážně-nevážně
Včera jsem si přečetla tento článek na Srdci blogu o tzv."hejtování."No a vzhledem k tomu,že se mi vše,co jsem k němu chtěla napsat,do komentáře nevešlo,píšu tenhlo článek.
Samotné slovo "hejtování" mi přijde jako naprosto zbytečné a hloupé.Lidé už prostě nevědí,co vymyslet a tak se zabývají vymýšlením až nezkutečných "zkomolenin" nejrůznějších anglických slov.Vypadá to hloupě a píše se to hloupě.Navíc by se to podle mě mělo psát spíše "hateování".
Jestli to takhle půjde dál,místo zdravení budeme asi brzo říkat "helouování."Zdá se vám to jako totální nesmys?Ale vždyť je to úplně stejné,jako to zatracené "hejtování."Už se těším na bodoucnost s "workování","ítováním" a "ranyngováním."Tohle může vymyslet vážně jen,s prominutím,naprostý znuděný blbec,který už neví,čím by se zabavil.Tak proč nezačít vytvářet nový jazyk-"českoangličtinu?"
Článek na mě také nepůsobil zrovna nejlépe.Znamená to,že pokud někde někomu slušně napíšu,co se mi na tomhle článku nelíbí,je ze mne rázem "hejťák,"nebo "hejtr?"Jak se pak tedy mají blogeři zlepšovat?Pokud je kritika slušná,každý rozumný bloger by za ní měl být rád.Já také nemažu komentáře,ve kterých mi někdo napíše,že se mu tenhle článek nelíbí.Každý holt máme jiný vkus a měli bychom nějakým způsobem akceptovat vkus a názory toho druhého.Nechci se ale zastávat lidí,kteří si zakládají blogy a píší komentáře jen za účelem útoků na ostatní blogery.O tom už jsem ale jeden článek psala...
V článku byl také zmíněn blog 1000 věcí,co mě serou.Což je mimochodem blog velmi vtipný.Na otázku proč někdo nezaloží třeba blog 1000 věcí,které mě dělají šťastným je myslím odpověď zcela jednoduchá.Bavili by vás číst články,ve kterých bych psala,jak mám ráda,když sedím v cukrárně a cucám lízátko?Asi moc ne.Tedy alespoň já,bych se u takového článku asi unudila.
I já si ve svých článcích neustále na něco stěžuji.Ať už jsou to autoři krásné.cz,nebo učebnice zeměpisu.Také o sobě vím,že nejlepší články píšu v rozhořčení.Tedy ve chvílích,kdy jsem opravdu naštvaná a můžu se ze všecho vypsat.I tak se ale za žádného "hejťu" nepovažuji a považovat ani nebudu.To je můj názor a budu moc ráda,když mi napíšete ten svůj.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | Web | 16. prosince 2012 v 18:06 | Reagovat

1000 věcí, co mě serou je výbornej blog, kterej už poměrně dlouho čtu. Samotná jeho myšlenka ale vznikla právě z blogu, kde se píše o 1000 věcech, které jsou úžasné. Ten je v angličtině: http://www.1000awesomethings.com/

2 Terýsek Terýsek | Web | 16. prosince 2012 v 19:01 | Reagovat

[1]: Znám. Občas ho i čtu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png