Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

S příchutí studentského Latte

3. května 2012 v 16:47 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Jsem naprosto naštvaná a vyčerpaná.Za chvíli se navíc budu muset jít učit,na dva velké testy.Do teď jsem totiž tvrdla na zasedání Studentského senátu u nás ve škole.Vůbec nechápu,k čemu to vlastně je.Vždyť skoro vždy,když něco navrhneme nám to přísedící učitel zavrhne (a to se bavíme o normálních věcech,jako je WI-FI na škole,ne o čokoládové fontáně.)Kupříkladu dnes,jsme chtěli zopakovat Filmovou noc,která byla u nás na škole velmi úspěšná,a co myslíte,že se stalo?Profesoři chtějí trávit víkendy s rodinou a jedna noc ve škole jim vzřejmě naprosto rozvrátí manželství.To prostě není normální.Když jste doktor,také sloužíte a občas jezdíte na služební cesty.Jako profesor chodíte ve tři domů a jednou za rok jedete na čtyřdenní exkurzi.To je vážně takový problém jednou přespat ve škole?!
Na studentský senát navíc vždycky musíme hodinu a půl čekat.Díky čekání,jsem dnes do školy tahala svůj notebook,který jsem se navíc ještě bála nechat v šatně(a tahat brašnu s notebookem po školní jídelně není nic moc).Při čekání jsme se totiž chtěli dívat na film.Tedy respektive museli,jelikož WI-FI u nás na škole jaksi už asi půl roku "nefajčí."Díky studentskému senátu jsem také ochutnala hnusné Latte od nás z automatu.Je pravda,že kafe piju maximálně ve Sturbucks,ale řekla jsem si,že ho ochutnám.Vždyť horkou čokoládu u nás mají dobrou,tak proč neochutnat Latte?Latte u nás na škole,jak jsem zjistila až po koupení,se zkládá z tří zrnek kávy,spoustu vody a kapky sušeného mléka+nějaký ten drobek cukru.Špatně je mi při vzpomínce na tu příchuť ještě teď.
Kvůli maturitám u nás na škole,nám odpadá spoustu hodin.Spousta učitelů totiž sedí u maturit a my tak máme spoustu suplů.Není to žádná sláva.Koukat na Spidermana 3,ale lepší,než se učit.
Ještě že je zítra pátek.Pokud napíšu dobře test ze zeměpisu a němčiny,vše by mělo být v pohodě.Odpoledne pak budu sedět doma a dodělávat nějaké příklady z matematiky,fakt zábava.Matematika by se měla zrušit.Zvláště,když z ní moje maličkost absolutně nic nechápe a doma ji všechno musí vysvětlit její drahá maminka.Náš matematikář totiž raději poučuje a říká nám,jaké je to v pubertě pro všechny těžké.Zní to fajn,tedy jen do té doby,než vám závěrečnou písemku připraví jiná profesorka,která má poněkud jiné "výukové postupy."No a pak se všichni diví,že až na dvě světlé vyjímky (já do nich bohužel nepatřím),máme celá třída ze závěrečné práce pětku a to i přesto,že většině (včetně mě) vychází na vysvědčení docela slušná dvojka.Jsem tak naštvaná,že ani nevím,jestli přežiji zítřejší příroďák s tou nejhorší profesorkou pod sluncem.No řekněte,kdo jiný by vám mohl půl hodiny vykládat,že žiletka na holení nohou není ten správný nástroj na úpravu chlupů na nohou.Prý se máme poradit s maminkami.Ty nám prý určitě poradí nějaký "lepší způsob."Zajímalo by mne,co mi moje mamí poradí.Zvláště pak,když si holí nohy přes dvacet let :) A představte si,ještě žije.To je ale překvapení,že?
Terýsek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adiw Adiw | Web | 4. května 2012 v 22:15 | Reagovat

Tento článek byl vtipný... Bavil mě. Zdá se, že u Vás ve škole ten Studentský parlament není moc dobře organizovaný :-)

2 Terýsek Terýsek | Web | 4. května 2012 v 23:02 | Reagovat

[1]:To rozhodně není.Alespoň,že jsi se zasmála :)

3 Das Das | Web | 5. května 2012 v 9:27 | Reagovat

To s tím holením nohou mě dostalo. :D
Takovou matiku nezávidím, my máme pohodovou učitelku (ač naše třída jí bohužel pohodový život nedělá), takže jsem za se za celý druhý stupeň základky nikdy na matematiku neučila... Ale bůh ví, co mě čeká příští rok na gymplu.
My wi-fi sice na škole máme, ale je uzamčená. Vlastně ten kód máme, ale to je tajný, bůhví, co by se dělo, kdyby to zjistili. :D
Alespoň si v období maturit trochu odpočinete. ;)
A věřím, žes písemky zvládla. :)

4 Terýsek Terýsek | Web | 29. listopadu 2012 v 17:03 | Reagovat

[3]: Ale jo, učitel na matiku se naštěstí změnil a wifi už taky máme. My jsme jeden čas měli také kod od učitelské sítě, ale pak se na to přišlo a byl malér.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png