Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Léto na mém blogu + poděkování

27. června 2012 v 19:20 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Rozhodla jsem se po dlouhé době udělat takový "kecací" článek o tom, jak bude vypadat léto na mém blogu a co vlastně chystám a také vám poděkovat za návštěvnost a komentáře.
Jsem moc ráda, že vás projekt "Osm knížek mého života" zaujal a měl na mém blogu velké ohlasy. Jsem moc ráda, že se vám tak líbil, jelikož mi dal opravdu zabrat. Jen vybrat opravdu ty nejlepší knížky mi dalo velkou práci. Zpětně ale musím říct, že se mi ta práce opravdu vyplatila. Číst vaše milé komentáře mě totiž neskutečně zahřálo u srdce a opravdu mi zlepšilo náladu. Tímto bych vám všem chtěla moc poděkovat za tak milé a skvěle psané komentáře. Mnohé navíc byly od blogerů, kterých si v "blogovém světě" velmi vážím.


Dále bych vám chtěla opravdu velmi poděkovat, za neustále přibývající milé a opravdu smysluplné komentáře. Jsem moc ráda, že je píšete. Jsem moc ráda, že mi umíte slušně napsat, co vám tady chybí. Díky tomu plánuji několik nových projektů. I když se k nim bohužel dostanu asi až ke konci prázdnin.
Dříve jsem psala, že mi na komentářích ani moc nesejde. Nebyla to tak úplně pravda. Malá návštěvnost mě již pár měsíců opravdu trápila a na jeden čas jsem chtěla s psaním i přestat. To proto jsem psala tak málo článků a především těch deníkových. Nějak jsem pochopila, že jsou komentáře pro každého blogera opravdu důležité.- Teď přibývá tak jeden komentář denně a já jsem maximálně spokojená. Navíc úplně vymizeli reklamy a další nesmyslné komentáře. Svými smysluplnými reakcemi na články mi děláte opravdu radost a já slibuji, že se budu snažit zlepšovat a zlepšovat...

A teď už k programu na léto. Většinu léta budu trávit na místech, kde asi počítač mít nebudu. Teď to bude znít hnusně, ale nechci prázdniny trávit sezením u počítače. Chci si je opravdu užít. Když ale budu mít k počítači přístup, slibuji, že si na vás vzpomenu a dám vám o sobě vědět. Nějaký týden navíc budu i doma a to se budu snažit realizovat všechny své nápady na články. Začínám také pracovat na nějakých nových povídkách na pokračování. Ty asi budou opět z psího světa. Měly by být ale daleko propracovanější, než byl Dustin a tak doufám, že budou i úspěšnější. Více zatím neprozradím, ale doufám, že budete mile překvapeni.

Tímto se s vámi zatím loučím. Přeji vám co nejúspěšnější vysvědčení, krásné prázdniny a dovolenou.
Užijte si to. A ještě jednou děkuji za komentáře.

Vaše Terýsek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png