Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Nedětský den dětí

1. června 2012 v 16:42 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Tak je tu opět pátek. Konečně. Za sebou mám jako vždy velmi náročný týden, i když byl možná trošku méně náročný, než je obvyklé. Nepsali jsme žádné testy a nebylo ani moc úkolů.
Dnes byl den dětí a pro nás ve třídě tedy dobrá záminka pro nicnedělání. Celkem zajímavé, slavit den dětí, když se 24 hodin denně snažíme být velcí. Nakonec jsme ale alespoň dva profesory "ukecali" a koukali na film. Nevím, jestli je Borat ideální film pro děti. Podle toho co jsem viděla ale usuzuji, že spíše ne :) Respektive vůbec ne. U nás ale profesoři vědí, že jsme už tak zkažení, že se na nás už nic zkazit nedá. Ale nelekejte se, na porno o vyučování nekoukáme. A kdyby něco, já ten film nenavrhovala a na mém počítači se také nepřehrával. Za vše tedy může můj spolužák M. Když už jsme tedy u toho, Borat se mi tedy moc nelíbil. Neříkám, že jsem se u něho nesmála, ale některé scény na mě byly přece jen trochu moc. Já tady na ten humor, který chvílemi hraničí s rasismem, naváží se do všeho možného i nemožného a vše se točí ohledně útrap a úrazů s poklopcem moc nemusím. Některé scény byly zábavné, ale vidět znovu už to nemusím.

Na víkend tentokrát nemám naplánovanou žádnou akci. Rozhodla jsem se totiž, že vyrazím na pořádné nákupy. Počasí stejně nebude nic moc a tak si udělám radost alespoň nějakým hezkým kouskem oblečení. Navíc mi také dochází řasenka, chci si pořídit krém na oči a již dlouho plánuji pořízení nějakého tónovacího krému. Podle mých článků to asi musí vypadat, že chodím do školy zmalovaná a permanentně nakupuji kosmetiku. Je pravda, že mě líčení baví a ráda doma dělám nejrůznější pokusy. Mé líčení do školy se ale zkládá pouze ze řasenky a to ještě pouze tehdy, když to stíhám. Když je potřeba, použiji i krapet korektoru a sem tam pleť malinko přepudruji. Rozhodně ale nepatřím mezi nějaké zmalované nány s tunou make- upu na tváří. Proboha?! vždyť mi ještě nebylo ani patnáct. Nebudu na sebe v tomhle věku plácat tunu make-upu. Nejsem jako některé dámy u nás vě třídě. Jen mě to baví. Sleduji nejrůznější fashion blogy a youtube kanály. Ráda si lakuji nehty. Ale nemám problém vyjít ven nenalíčená !!!

To je vše co vám chci sdělit.
Mějte se pěkně, užijte si víkend a žijte s chutí.
Vaše Terýsek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fifi Fifi | 2. června 2012 v 11:53 | Reagovat

Mě se trochu zdá, že tenhle blog poslední dobou trochu upadá. I sám TopList ukazuje na to, že popoularita už není co bývala. Kam se poděly ty zajímavé články o tipech a radách? Kde jsou ty povídky a příběhy? Tento blog přesedlal na normální denník a v průzkumu se denníkové blogy zařadily na nejméně návševnostní. Je to jako začarované kolečeko. Jakmile jsem přestanou chodit lidi, nikoho nebaví psát čláky, které nikdo nečte a blog zruší. Byla jsem tu stálým návštěvníkem, ale povídat o tom, co si koupit za kosmetiku, co ti dochází a jak to u vás chodí ve škole, mne opravdu nezajímá. Poslední dobou jsem tvůj blog sledovala a potvrdilo se mi, že jsem se namýlila. Nenadávám na tvůj blog, protože takovýh tipů blogů je spousta, ale na ně se opravdu nerada vracím a mají mizernou popularitu. Zlepši články prosím. :-|

2 Terýsek Terýsek | Web | 2. června 2012 v 13:52 | Reagovat

[1]: Děkuji za tvůj názor. Nemůžu tedy říct, že by mě tvůj komentář nějak potěšil, ale jsem ráda, že se najde někdo, kdo umí vyjádřit kritiku slušně.
Pokud by si měla blog, pochopila by si, jak jě těžké psát zajímavé články. Já se opravdu snažím. Stále píšu recenze a básničky, ale deníkové články mě psát zkrátka baví. Chápu, že ne každého baví číst, co dělám, ale mě to baví psát. Možná to bude znít sobecky, ale já mám blog hlavně pro svou zábavu. Na návštěvnosti mě upřímně zas tak nesejde, kdybych ji chtěla zvýšit, věnuji se blogu daleko více.
Příběhy nepíšu, protože mě to zas až tak nebaví. Jeden čas jsem psala povídky o Dustinovi, ale momentálně nevím, o čem bych měla povídky psát a nechci se do ničeho nutit.
Vím, že ne každého baví číst články o tom, co dělám, ale stále se najde pár lidí, které to číst baví. Nechci se zaškatulkovat do jedné kategorie a určitě ne do té deníčkové, ale teď mám období, kdy píšu deníkové články ráda a s chutí.
Pokusím se ti alespoň malinko vyhovět a doufám, že o tebe jako o návštěvníka nepřijdu.

3 Bloggy Bloggy | Web | 10. června 2012 v 9:57 | Reagovat

Ahoj souhlasím se vším co bylo napsáno do 1. komentu. Články o Dustinovi jsem milovala a marně tu hledám jejich pokračování. Nicméně tvé počítadlo dokazuje, že už se blogu moc nevěnuješ (máš menší návštěvnost než já a to já mám blog teprve pár týdnů), tuto mou teorii podporuje i to, že poslední článek jsi napsala před devíti dny a to je smutné :-?. Dále bych ti ráda řekla, že tento des je nic proti těm desům s štěňátky, které se mi tolik líbily. :-!
Ale i tak hodně zdaru.
Bloggy

4 Terýsek Terýsek | Web | 10. června 2012 v 12:56 | Reagovat

[3]: Děkuji i za tvůj názor.
Na blog teď bohužel nemám čas, jelikož se musím učit. Škola má u mne totiž přednost. Víkendy se mi také nechce trávit u počítače. Doufám, že tě alespoň uspokojí to, že do konce týdne plánuji představit jeden nový projekt. Zamýšlím se také nad možností nového povídkového seriálu se psí tématikou.
Pokud jde o design. Obrázky jsem sama kreslila. Alespoň na něm nemám oko, které jsem za dvě minuty přebarvila v GIMPu (který se mimochodem píše s měkkým i) Myslím, že je lepší přidávat jeden článek za týden, než deset zkopírovaných videí Justina Biebra za den. Ale každý svého štěstí strůjce...
terýsek

5 Bloggy Bloggy | Web | 10. června 2012 v 13:41 | Reagovat

[4]: Rozhodně jsem nechtěla abys můj komentář brala jako urážku, jenom jsem napsala co si myslím.

6 Terýsek Terýsek | Web | 10. června 2012 v 13:53 | Reagovat

[5]: Já to také neberu jako urážku. Také jsem napsala pouze to, co si myslím. Doufám, že tě projekty a příběhy, které chystám uspokojí a na můj blog se budeš ráda vracet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png