Nestíhám

14. června 2012 v 18:56 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Jsem strašně líná! Musím se "šprtat" ! Píšu test z matiky a němčiny! Jsem naprosto otrávená a unavená, jelikož se již od pondělí učím! Objevila jsem kouzlo Minecraftu! Nemám čas na blog! Nestíhám! nemám čas číst! Zítra si půjdu koupit Bubble tea a konečně si snad odpočinu! Udělám si radost nějakým hezkým kosmetickým kouskem (netestovaným na zvířatech samozřejmě! Nestíhám! Dám si obrovský Caesar salát! Po dlouhé době se budu patlat v barvách na sklo! Budu doufat, že mi můj spolužák M. vytiskne ten papír! Jsem děsně ..., na toho .... , kterému se musí říkat profesor! Jsou lidi, kteří ve 21. století nevědí, kam se strká flash disk! Nestíhám! Nesnáším matiku a němčinu! Mám pocit, že mi pukne hlava! Říkám si, že to ještě ty dva týdny vydržím! Chci prázdniny! Chci mít čas na psaní na blog! Chci jít ven s kámoškou! Proč musela jet na tu dovolenou! Nestíhám! nemám čas na kamarády, na psa, na rodinu, na čtení, na blog, na Sims, na skypování, na koukání na telku, na kreslení, na psaní básní, na psaní osmidenní knižní "blbosti", kterou jsem si vymyslela! Mám plný zuby celýho světa!

Nestíhám!!!

(Ano, jsem nepříjemná, pesimistická, otravná, unavená, píšu nesmysly, jsem našvaná, jsem líná, zlá a sobecká a hnusná, mám alergii na svého budoucího matikáře! Nesnáším koupání výsledků a dvojtečky (nepochopíte) ! Nesnáším nefungující tiskárnu!
A už raději jdu..............

P.S. Nesnáším tn.cz a jsem alergická na všechny zprávy se slovem Rath.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png