Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Osm knížek mého života: Kniha, která mě rozesmála

20. června 2012 v 15:37 | Terýsek |  Knihy
4) Kniha, která mě rozesmála

Vybrat pro mne knihu, která by mne rozesmála pro mě bylo opravdu těžké. Jednak takových knížek moc nevlastním, a také nejsem takový ten typ, který se směje každému "nesmyslu". Tak jsem prošmátrala knihovničku a nakonec jsem takovou knihu našla. Na blogu jsem o ní už psala, ale s klidným svědomím můžu říct, že to je jedna z mála knih, u které jsem se válela smíchy po podlaze.


Můj život s Georgem
Judith Summers

Kniha vyprávějící o kavalírkovi Georgovi, je podle skutečné události. No a vzhledem k tomu, že jsem sama majitelkou Kavalír King Charles španěla, jsem se u ní nasmála opravdu až až. Chvílemi mi připadalo, že je celá kniha napsána opravdu o mém psovi. Vždyť se George celou dobu chová úplně stejně,a to doslova.
Autorce zemře manžel na rakovinu a tak se rozhodne, koupit sobě a svému synovi psa. Po dlouhém výběru, se seznámí s plemenem Kavalír King Charles španěl. Pejsek s dlouhými uchy a širokým úsměvem ji okamžitě zaujme. No a tak do jejich rodiny přibyde George. A její život je rázem úplně na ruby.

Pokud nejste majitelem nějakého toho čtyřnožce, kniha vás asi příliš nezaujme. Přece jen je to nějakých 300 stránek pouze o pejskovi. Pokud ale patříte mezi zapřísáhlé milovníky psů, rozhodně si ji pořiďte. Budete se u ní velmi bavit a třeba najdete i nějakou tu spojitost, mezi Georgem a tím vaším kamarádem.

Velmi se omlouvám, za tentokrát tak krátký článek. Zítra to zase bude na delší psaní :) O této knize už jsem ale jednou na blogu psala a nechci se opakovat. Článek si můžete přečíst zde .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png