Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Červenec 2012

O rozruchu v AK

31. července 2012 v 13:43 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
AKTUALIZACE 1.8. - 11:40
Jaká to skvělá zpráva. Přece jen nebyla snaha blogerů z AK i mimo něj zbytečná. Blog slečny, jejíž jméno njiž není nutné zmiňovat byl vyloučen z AK. Standa nakonec ukázal, že mu na názoru blogerů přece jen záleží (i když mu to tedy trvalo dlouhou dobu) , za což jsem moc ráda. Jak je vidět, je opravdu nutné to nevzdat a protestovat. Doufejme, že už se nic takového nebude dlouho opakovat. Je mi ale moc líto, že z AK odešli skvělí blogeři, jako je například Taychi.
Tímto považuji celou záležitost za uzavřenou a více už se jí nebudu věnovat. Jak je vidět AK přece jen funguje tak jak má.


AKTUALIZACE 1.8.
Ahoj mylášqowé!
Fčera jsem úpa mocinky přemejšlela nad svím blogqýskem a došlo mi, že to stimhle spůsobem psaníška stejně niqkam nedátáhnu. Pwoto založím úpa noví blogýs o kosmetyce a vztazích. Bude to úplně nejwícky cool. Brzinky se doštanu i do KTVB (klubísek totálňoučce vypatlanejch blbešků (asi budete znát pod původňoušským názvem AK)) Jdu pro wás pšipravit nějaký fakt cool fotešky před zrtcadlem.

Papa, waše terysqua
P.S. Wečer se úplňoučce wožeru a půjdu si konešně zabalit toho swího jointíka :* ♥

Zdravím,
týden jsem se nedostala na počítač a tak jsem rozruch v AK spozorovala až včera večer. Sama v AK nejsem, ale vyjádřit se ke "kauze Lotty" přece jen musím.
Když jsem podávala přihlášku do AK, myslela jsem, že je to klub pro opravdovou elitu. Pro ty, kteří mají co říct a jejich články mají přece jen nějakou úroveň. Odměnou jim pak je členství v této komunitě a reklama na hlavní stránce blog. cz. Vím, že můj blog není něčím výjimečný, ale přece jen jsem to chtěla zkusit. Vždyť kdo nic nezkusí, ten nic nezažije! I tak jsem ale podání přihlášky dlouho zvažovala a i dlouho potom jsem uvažovala, jestli jsem udělala dobře.
Proti "dívčím" blogům vůbec nic nemám. Ať si každý zakládá blog o čem chce (samozřejmě v určitých mezí slušnosti a zákona.) Ani jejich přijímání do AK mi nějak nevadilo. Pokud ty holky píší smysluplné články, přidávají fotky trochu na úrovni a mají co říct, pak je určitě důvod je přijmout. Je přeci jedno, jestli je pozadí blogu růžové, nebo modré. Důležitý je obsah.

Recenze: Do Říma s láskou (To Rome with love) 2012

20. července 2012 v 10:56 | Terýsek |  Filmy
Zdravím,
předevčírem jsem se vrátila z dovolené a na blog jsem neměla náladu. Včera jsem ale byla v kině a tak jsem se rozhodla napsat alespoň recenzi na film, který jsem tam viděla.

Na nový film Woodyho Allena Do Říma s láskou jsem se moc těšila. Minulé podzimní prázdniny jsem totiž Řím navštívila a jeho atmosféra mě naprosto učarovala. Film, ve kterém hraje Řím hlavní roli jsem si tedy nemohla nechat ujít.
Od Woodyho Allena jsem nikdy žádný film neviděla a tak moc nemohu soudit, jestli patří mezi jeho lepší, nebo horší filmy (podle recenzí ale spíše mezi ty horší). Dokonce i Půlnoc v Paříži, jenž byla doslova hitem šla tak nějak mimo mě.


Film se zkládá z několika příběhů, které na sebe nijak nenavazují, ani se nepropojují. Spojuje je jen to, že se všechny odehrávají v Římě. Prostě příběhy několika lidí, jenž bydlí, či přijíždějí do Říma. Všechny příběhy mají celkem jednoduchou a zábavnou zápletku, ať už jde o příběh obyčejného úředníka,kterého si novináři spletou s někým slavným, či o příběh mladého architekta, jenž se zamiluje do kamarádky své přítelkyně. Všechny příběhy mají něco společného s láskou a všechny také končí dobře. Nejde tedy o žádnou složitou zápletku, nad kterou byste museli dlouho přemýšlet.

7 věcí bez kterých si nedovedu představit léto

6. července 2012 v 13:41
Zdravím,

Venku je krásně a já sedím u počítače. Konvertuji se totiž filmy a hudbu do ipodu, abych měla zítra v letadle a na letišti co poslouchat. Na posteli mám hromadu oblečení, opalovačních krémů, bot, ručníků na pláž, nabíječek, sluchátek a dalších blbostí, které si sebou prostě vzít musím. Zjistila jsem, že mi teče do potápěčských brýlí a tak si budu muset zajet koupit nové. Ale kdybste věděli, jak strašně se těším... Bude mi líto, že nebudu moct psát na blog, či odpovídat na vaše milé komentáře. Vše napravím, až se vrátím.
No a teď už k článku. Nebylo pro mne těžké sestavit seznam věcí, bez kterých si léto nedovedu představit. Doufám, že se vám bude líbit.

Zmrzlina
A nejlépe točená vanilková! Zmrzlina je pro mne v létě zkrátka droga. Je úžasně sladká a strašně osvěžující. Prostě naprosto skvělá. Co víc k tomu říct?!

Na TT tajemství

4. července 2012 v 21:15 | Terýsek |  Chvilka poezie
Tak po delší době na TT. Na téma "tajemství" jsem se rozhodla napsat básničku. Doufám, že se vám bude líbit.
P.S. Omlouvám se za neaktivitu. Slibuji, že v pátek bude nový článek :)

Nikomu to neříkej
na to si tu nezvykej
teď mi tady přísahej
že nebudeš práskač zlej

Tajemství jsem ti svěřila
protože jsem ti věřila
opovaž se ho vyzradit
tajemství někomu prozradit

Jestli to někomu řekneš
ještě se u toho zasměješ
vyzradíš moje tajemství
bude to holé neštěstí

Chudáci ptáčci

1. července 2012 v 18:08 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Zdravím,

Mám strašně ráda všechny ptáčky. Ať už jde o sýkorku, kosa, či divokého holuba. Jen straky mi vadí. Ne proto, že by se mi nelíbily. U nás jsou ale přemnožené a neustále vybírají kosům hnízda a odnášejí jim mláďátka. No a na to vážně nemám žaludek. Není tomu tak dlouho, kdy jsem byla něčeho podobného svědkem. Straka unesla ptáčkům z hnízda malé mládě, ti ji ale odehnali a tak mládě upustila asi z metru a půl na beton. No a já tam stála a věděla, že nemohu absolutně nic dělat, jelikož bylo mláďátko smrtelně zraněné...prostě otřesný pohled.
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png