Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

O rozruchu v AK

31. července 2012 v 13:43 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
AKTUALIZACE 1.8. - 11:40
Jaká to skvělá zpráva. Přece jen nebyla snaha blogerů z AK i mimo něj zbytečná. Blog slečny, jejíž jméno njiž není nutné zmiňovat byl vyloučen z AK. Standa nakonec ukázal, že mu na názoru blogerů přece jen záleží (i když mu to tedy trvalo dlouhou dobu) , za což jsem moc ráda. Jak je vidět, je opravdu nutné to nevzdat a protestovat. Doufejme, že už se nic takového nebude dlouho opakovat. Je mi ale moc líto, že z AK odešli skvělí blogeři, jako je například Taychi.
Tímto považuji celou záležitost za uzavřenou a více už se jí nebudu věnovat. Jak je vidět AK přece jen funguje tak jak má.


AKTUALIZACE 1.8.
Ahoj mylášqowé!
Fčera jsem úpa mocinky přemejšlela nad svím blogqýskem a došlo mi, že to stimhle spůsobem psaníška stejně niqkam nedátáhnu. Pwoto založím úpa noví blogýs o kosmetyce a vztazích. Bude to úplně nejwícky cool. Brzinky se doštanu i do KTVB (klubísek totálňoučce vypatlanejch blbešků (asi budete znát pod původňoušským názvem AK)) Jdu pro wás pšipravit nějaký fakt cool fotešky před zrtcadlem.

Papa, waše terysqua
P.S. Wečer se úplňoučce wožeru a půjdu si konešně zabalit toho swího jointíka :* ♥

Zdravím,
týden jsem se nedostala na počítač a tak jsem rozruch v AK spozorovala až včera večer. Sama v AK nejsem, ale vyjádřit se ke "kauze Lotty" přece jen musím.
Když jsem podávala přihlášku do AK, myslela jsem, že je to klub pro opravdovou elitu. Pro ty, kteří mají co říct a jejich články mají přece jen nějakou úroveň. Odměnou jim pak je členství v této komunitě a reklama na hlavní stránce blog. cz. Vím, že můj blog není něčím výjimečný, ale přece jen jsem to chtěla zkusit. Vždyť kdo nic nezkusí, ten nic nezažije! I tak jsem ale podání přihlášky dlouho zvažovala a i dlouho potom jsem uvažovala, jestli jsem udělala dobře.
Proti "dívčím" blogům vůbec nic nemám. Ať si každý zakládá blog o čem chce (samozřejmě v určitých mezí slušnosti a zákona.) Ani jejich přijímání do AK mi nějak nevadilo. Pokud ty holky píší smysluplné články, přidávají fotky trochu na úrovni a mají co říct, pak je určitě důvod je přijmout. Je přeci jedno, jestli je pozadí blogu růžové, nebo modré. Důležitý je obsah.


Nedávno mě ale zarazil článek na Srdci blogu o AK. Věta, že blogerky píšící pro krásná.cz jsou přijímány přednostně naštvala spoustu blogerů jak v AK, tak těch mimo klub. To, že někdo píše pro nějaký nesmyslný web pro holky přece neznamená, že píše autorské a kvalitní články.
Většina přijmutých blogerek, jenž píší i pro krásná.cz mají ale blogy vcelku kvalitní a tak mi jejich přítomnost nějak nevadila.

V pátek byla ale do AK přijmuta nová členka. Nevím, jestli Lotty píše pro krásná.cz a ani mě to moc nezajímá. Toho, že ale její blog rozhodně neodpovídá požadavkům na přijmutí do AK si všiml snad každý. Proti Lotty nic nemám, ať si píše co chce, ale nevím, jak jí vůbec mohlo napadnout přihlásit se do klubu, jehož členy většinou bývají blogeři, kteří mají světu co říct. Opravdu je vhodné, aby byla členkou AK dívka, jenž nemá na blogu jediný smysluplný článek normální délky, umisťuje na blog své fotky ve spodním prádle a ve svých sedmnácti letech píše, jak pije, kouká se svým přítelem na porno,a že je jejím hlavním snem zabalit si vlastního jointa? Přijde vám normální, že do článku pro AK, ve kterém se má bloger představit v co nejlepším světle napíše velikost svého poprsí?
Nevím, jestli vůbec chci být členem tohoto klubu, jelikož to opravdu neznamená, že patříte na seznam kvalitních blogů.

Vaše Terýsek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fifi Fifi | 3. srpna 2012 v 9:42 | Reagovat

Souhlasím!! :-!

2 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 5. srpna 2012 v 16:36 | Reagovat

Koukám, že přijetí Lotty do AK vzbudilo opravdu velký rozruch. Její blog jsem jen tak projela a mám o ní jen jednu teorii: Podle mě je normální a celkem i chytrá, jenom má pocit, že nemůže nabídnout víc, tak ukazuje své kozy a dělá ze sebe to, co jsi tady zmínila. :)

3 Terýsek Terýsek | Web | 5. srpna 2012 v 16:41 | Reagovat

[2]: I to je možné. Ale normálního člověka by tohle asi nenapadlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png