Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Září 2012

Život štěněte 1.díl

16. září 2012 v 19:30 | Terýsek |  Píšu vážně-nevážně
Najednou jsem ležel na něčem měkkém a cítil, jak po mé srsti někdo přejíždí vlhkým jazykem. Kolem mě bylo nejspíše spoustu malých chlupatých věcí, které se divně kroutili a sunuli směrem k něčemu velkému, hebkému a teplému. Instinktivně jsem stisknul a do mé malé tlamičky se nahrnulo spousty lahodného mléka. Cítil jsem, jak mě ten velký balvan láskyplně olizuje. Aby také ne, musí mít ze mě radost. I když na sebe ještě nevidím, jsem nepochybně překrásný.
Fakt by mě zajímalo, co jsou ty hebké věci lezoucí vedle mě. Jakmile uvidím, budu to muset zjistit a popřípadě je rychle zpacifikovat. Žádné lezoucí věci u svého balvanu nestrpím. A basta.
Najednou mě zvedlo něco do výšky. Muselo to být obrovské, jelikož jsem "letěl" vzhůru pěkně dlouho. Nebylo to vůbec tak hebké, jako ten balvan a tak jsem sebou instinktivně začal házet, jak nejvíc to šlo.
"Jé, podívej jak se hýbe," řeklo to velké stvoření jemným hlasem.
"Asi by chtěl zpátky k mámě," řekl daleko hlubší hlas. Usoudil jsem, že půjde zřejmě o druhého obra a začal jsem se vrtět ještě víc.
"Asi máš pravdu, vrátím ho zpátky. Je ale naprosto kouzelný," řekl ten obr s jemným hlasem:" Pojď špátky k mámě, malinký."
Usoudil jsem, že máma bude balvan a tak jsem se nechal položit zpátky na zem, mezi ty teplé vrtící se věci. Ihned jsem si jimi protlačil cestu k balvanu, tedy vlastně k mámě a okamžitě jsem usnul.

Záááááří

4. září 2012 v 19:47 | Terýsek |  Píšu vážně-nevážně
Takže se vám moji drazí čtenáři velmi omlouvám, za svou neaktivitu. Bohužel se obávám, že moc aktivní nebudu ani od září. po prázdninách, kdy jsem byla pryč a nebo neměla čas, přichází nový školní rok - spousta učení, kroužky a domácí příprava. Rozhodně nechci s blogem úplně skončit, myslím, že by to byla škoda. Počítejte ale s tím, že třeba ne vždy odpovím na vaše komentáře a články budou vycházet třeba i ob týden. Budu se je ale snažit psát kvalitní. Pokud máte tedy můj blog rádi, doufám, že vás malý počet článků neodradí.
Tak a teď to nejhlavnější. Budu psát povídky se psí, nebo možná vůbec zvířecí tématikou. Vím, že jste si to přáli a já už mám i něco vymyšleného. Zatím je to ale překvapení. Očekávejte ale v nejbližších dnech, či týdnech (každopádně do konce září) nějakou povídku.
Děkuji za vaši přízeň.
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png