Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

...OPEN YOUR SCHOOL BOOKS

11. listopadu 2012 v 19:13 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Za tu dobu, co jsem nic nepsala můj blog oslavil druhé narozeniny.
Říkala jsem si, že bych měla něco napsat, změnit design a udělat spoustu dalších věcí, ale není čas. Možná se vám to zdá jako hloupá výmluva, za kterou se skrývá nějaké to "prostě mě blog omrzel", ale já vážně nemám čas. Dost se učím a ve volném čase raději koukám na tv, či zavolám kamarádce, se kterou se vidím prakticky jen jednou za rok a se kterou se již tři roky snažím udržet "nejlepší kamarádství na dálku." A kupodivu se nám to daří. (Jo, kamarádství na dálku funguje a ne že ne. Jen jde o to chtít.) Navíc máme nový foťák, ale o tom až v nějakém dalším odstavci.
Musíte mi to prominout, jsem unavená, vyčerpaná a často také nešťastná a nikdy jsem nebyla ten člověk, který by napsal na blog všechny své pocity. A tak někdy nemám co psát. Na to jsem moc velký introvert...

Na nedostatek úkolů a testů si rozhodně nemohu stěžovat. Vždyť i tento článek píšu o pauze mezi učením češtiny a zeměpisu. Do toho všeho mám nějakou vánoční náladu, takže bych šla raději nakupovat dárky, než se učit o Gilgamešovi.
Jojo, vánoce... už aby tu byly.

Koupili jsme si nový foťák. A tak jsem spokojeným spolumajitelem zrdcadlovky a musím říct, že je to oprosti digitálu opravdu rozdíl. Fotím všechno a všude, nejraději bych s foťákem chodila i do školy a otravovala spolužáky svými foto pokusy. Pokud zvažujete pořízení zrdcadlovky, neváhejte. Zrdcadlovka do každé rodiny!

Koukám na nápis na nástěnce, který jsem si vyrobila. "KEEP CALM AND OPEN YOUR SCHOOL BOOKS", a zjišťuji, že ho zase nedodržuji. Tak pá a u dalšího článku snad někdy na viděnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michaela Michaela | 12. listopadu 2012 v 16:24 | Reagovat

Nůůůůdááááá! Byla jsem tu naposledy!

2 Terýsek Terýsek | Web | 13. listopadu 2012 v 15:08 | Reagovat

[1]: Díky za tvůj názor ! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png