Vánoce

20. listopadu 2012 v 12:53 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Těšíte se na vánoce?
Já už úplně neskutečně. Vánoce jsem měla vždycky ráda, ale časem to jejich kouzlo trošku vymizelo. Ne, že bych se na ně netěšila, ale už jsem nebyla takové to nervozní děcko, které čeká na Ježíška a vylupuje čokoládky z kalendáře.
Na druhou stranu pro mne mají vánoce už trochu jiné kouzlo. Když jdu nakupovat dárky a sama brouzdám po vánočně vyzdobeném obchoďáku, když vymýšlím jaké cukroví by mohla babička upéct, když zdobím stromeček, když máme ve škole vánoční besídku a dáváme si dárky, nebo když na Štědrý den koukám na Pyšnou princeznu a když se těším nejen na ty své dárky, ale také na to, až příbuzní rozbalí ty ode mne. Vánoce mají zkrátka kouzlo pořád a je jedno, kolik vám je.

A tak se neskutečně těším už od půlky listopadu. Těším se, až půjdu s kamarádkou nakupovat, dáme si vánoční kávu ve Sturbucks, či Costa cofee a až zase napíšu dopis "Ježíškovi", kterému budu psát asi až do devadesáti.
A co si přeji k vánocům? To se nedozvíte, jelikož zatím o tom neví ani sám Ježíšek.

Nastavila jsem nový design. Aby mi šla fotka na záhlaví, musela jsem ji zmenšit, což se samozřejmě odrazilo na její kvalitě. Ve skutečnosti je mnohem hezčí. Nojo, blog holt neumí fotku zmenšit podle mého přání a místo toho "vykousne" určitý kus fotky a tu dá na záhlaví. To bohužel není ten kus, co chci a tak jsem fotku jen v gimpu zmenšila. Snad se vám alespoň trochu líbí.

Hezké podzimo-zimní odpoledne přeje:
Vánočne naladěná Terýsek (sakra, ta přezdívka je ale pitomá :))

P.S. Budu ráda, když budete hlasovat v anketě v menu, nebo pod článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png