Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Vzpamatujte se sakra!

19. prosince 2012 v 13:34 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima

Je pár dní před Vánocemi a jako každoročně je ve všech nákupních centrech absolutně narváno. Lidé kupují vše co se dá a já myslím, že je pravý čas připomenout si, o čem vlastně mají Vánoce být.
V dnešním světě myslí všichni na materiální věci. "Já chci ten největší stromeček, nejdražší dárky a co nejvíc žrádla." Ale o tomhle přece Vánoce nejsou.
Vánoce jsou čas, kdy má být rodina pohromadě. Je to čas klidu, lásky. Čas při kterém by se mělo zapomenout na všechny starosti a užívat si vánoční atmosféru. Čas, kdy bychom se měli na Štědrý den všichni sejít u večeře a vyměnit si nějakou pěknou věc pro radost.
Tak proč sakra půlka lidí čumí týden na televizi, cpe se cukrovím, nadává na příbuzné a vůbec všechno okolo sebe, neví jaký dárek si užívat dřív a celé Vánoce završí tím, že se na Silvestra ožere?! Když si k tomu ještě nakoupí pár Santovských čepiček, protože "sranda musí bejt" a týden smejčí celý pokoj, jelikož "Na Vánoce musí bejt uklizeno, aby sousedi viděli," z Vánoc se stává absolutně nechutný, konzumní svátek.
Když jsem byla malá, také jsem se strašně těšila na dárky (ale nosil mi je Ježíšek, ne Santa,) a do teď ráda koukám na pohádky, ale vždycky jsem věděla, proč vlastně Vánoce slavíme. Je to nejhezčí svátek v roce. Svátek, který je o klidu a tak se SAKRA NA CHVÍLI ZASTAVTE A UŽIJTE SI HO.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liliana Liliana | 20. prosince 2012 v 16:21 | Reagovat

TY SE SAKRA VZPAMATUJ A PŘESTAŇ TADY NADÁVAT TĚM, KTEŘÍ S TÍMHLE NEMAJÍ NIC SPOLEČNÉHO! UŽIJ SI VÁNOCE!!!

2 Terýsek Terýsek | Web | 20. prosince 2012 v 16:33 | Reagovat

[1]: Sem nevěděla, že to působí tak rozkazovačně! Já jen chtěla říct, že je důležité vědět, proč Vánoce slavíme. Jako nadávka to rozhodně určené nebylo. Jestli s tím máš problém, nikdo tě nenutí to číst. Jinak Vánoce si užívám ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png