Depresivně

29. ledna 2013 v 13:47 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Už dlouho tu nebyl žádný článek o tom, jak žiji. Poslední dobou se snažím takové články nepsat, jelikož nejsou pro většinu čtenářů mého blogu zajímavé. Na druhou stranu mě ale takové články baví a tak jsem se rozhodla přejít ke kompromisu. "Kecací" články budou, ale pouze v omezené míře. Budu se je snažit psát co nejméně, ale jednou za čas asi nějaký napíšu. Jako třeba dnes.

Máte někdy pocit, že vám všechno utíká pod rukama a nic se vám nedaří? Přesně takový pocit mám teď já. Uzavřelo se pololetí a já jsem byla ráda, že jsem to nějak zvládla. Byla jsem spokojená se známkami, které se ve čtvrtek objeví na mém vysvědčení.
Konec pololetí pro mě je vždycky hektický. Člověk se snaží na poslední chvíli něco opravit a leckdy pak výsledná známka záleží pouze na jednom testu. Ten většinou bývá v ten nejméně vhodný den. V den, kdy absolutně nemáte čas se něco učit...
Měla jsem radost, že se mi všechny testy tohoto typu povedly podle mých představ. Dokonce i obávané pololetky před Vánocemi dopadly dobře. A pak přijde další týden a známky do pololetí nadcházejícího.
Od té doby se mi nic nedaří, zvláště pak matematika, které se asi budu muset více věnovat. Jinak se s vyznamenáním na konci roku můžu rovnou rozloučit... Musím se donutit k učení a nějak zvýšit svou koncentraci a někdy mám pocit, že to nemohu zvládnout. Dalo by se říct, že žiju od víkendu k víkendu a doufám, že to nějak dopadne. Neskutečně mě štve ten pocit, že to nezvládám a mám z toho všeho strach.

A abych nekončila tak pesimisticky, prozradím vám, že se můžete těšit na překvapení na blogu. Už na tom pracujeme. Bohužel nezáleží jen na mně, ale doufám, že to do konce února zvládneme. Zatím nebudu říkat co, ale strašně se na tu věc těším.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | Web | 29. ledna 2013 v 17:10 | Reagovat

Na matiku se vykašli, nemá cenu se z toho nervovat. Já když dostanu špatnou známku, prostě si řeknu, že se stalo no..užívej si dne a nekaž si ho školou...ale neřikám, že na školu by se mělo kašlat :-D

2 Terýsek Terýsek | Web | 29. ledna 2013 v 18:19 | Reagovat

[1]: Nemá no...Však víš svoje :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png