Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

"O ukecaných kamarádkách"

4. ledna 2013 v 17:55 | Terýsek |  Co se jinam nevešlo
Tak a dost, mám plné zuby toho, jak na můj blog chodí spolužáci a lidé ze třídy. Někteří mi nevadí, jelikož mají sami vlastní blog, ale někteří mají neustále nějaké připomínky a komentují věci, o kterých nechci mluvit na blogu.
Vrcholem pak je, když vstoupím ráno do třídy a někdo mi začne říkat, že už jsem dlouho nic nenapsala, nebo že se jim ten minulý článek nelíbil. Blog beru jako svůj vlastní svět, ve kterém je takříkajíc všechno dovoleno. Pokud se v článku třeba o něčem zmíním, může se to lidem z mého okolí jevit jako poloviční pravda. Ne vždy je totiž v článku prostor vypisovat podrobnosti a tak si z té situace vezmu jen to, co potřebuji. Neberu to jako lhaní. Já si nevymýšlím. Jen prostě nemám čas vypisovat do článků všechny podrobnosti, takže se prosím nedivte, že nevysvětluji každé slovo. Články jsou primárně určeny pro lidi, kteří mne neznají.
Nechci nadávat svým spolužákům a říkat, aby sem nechodili. Jen prosím komentujte k tématu a nemluvte o nějakém konfliktu apod., který jsme spolu měli. Zvláště, pokud je ten konflikt dávno vyřešený. Nemám ráda, když se problémy řeší veřejně a tak myslím není problém říct mi ve škole, kde spolu trávíme několik hodin denně.
Pokud člověk nemá blog, jednoduše se mu pak píše jakákoliv blbost. Mám zkušenost, že pokud člověk blog má, komentuje opravdu spíše k tématu. Také neznám skoro nikoho, kdo by nějak významě kritizoval ze svého vlastního profilu (neboli s vyplněnou kolonkou web.)
Chtěla bych říct, že jsem ráda, pokud se vyjádříte, nekomentujte ale moje soukromí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png