Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Sobotně a informačně

19. ledna 2013 v 11:36 | Terýsek |  Co se jinam nevešlo
Krásné sobotní dopoledne,

venku mrzne, všude je bílo a já mám od včerejška mimořádně dobrou náladu. Sedím ve svém pokoji, piji caro a jím babiččiny čerstvě upečené koláče. Prostě pohoda. Ač vím, že tento článek nebude nic moc, jelikož sama nevím, o čem vlastně bude, chtěla bych se s vámi o svoji dobrou náladu podělit. A tak se vyjímečně pokusím napsat článek, ve kterém si nestěžuji, nenadávám a nekritizuji.
Jako první bych se chtěla zmínit o změnách na mém blogu. Do menu jsem nově zařadila svůj profil, který by měl sloužit především jako informace pro nové návštěvníky, kteří jsou na mém blogu prvně a chtěli by se dozvědět, kdo vlastně jsem a o čem je blog.
Dále jsem zařadila oblíbené blogy. Předem upozorňuji, že nejde o "sbénka". Obě slečny jsou mé kamarádky a tak je normální, že si své blogy navzájem čteme. No a proč to neříct světu, že? Nechceme po sobě navzájem pravidelné obíháné a čtení článků.
A jako poslední jsem se rozhodla přidat položku "Můžete se těšit na:", kde bych vás chtěla seznamovat s tím, jaké články chystám a co se vlastně bude dít. Nicméně nezaručuji, že všchno, co do tohoto boxu dám, opravdu splním. Ale slibuji, že se budu snažit.
Rozhodla jsem se, že se budu také více věnovat recenzím. Hodně čtu a koukám na filmy a tak mi přijde škoda se s vámi o tom nepodělit. Naopak trochu ustupuji od básniček a článků na téma týdne. Poslední dobou mne žádné TT nezaujalo a nechci psát jen kvůli tomu, že se na můj blog dostane více lidí. Stejně vím, že by ty články za nic nestály a tak by to trochu postrádalo smysl.
Zvažuji také změnu designu, ale samozřejmě nezaručuji, že to tak opravdu bude :)

Mějte se krásně a užívejte si víkend.

P.S. Tak nakonec jsem to vzala trochu informačně
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Carolsa Carolsa | Web | 20. ledna 2013 v 10:55 | Reagovat

"Můžete se těšit na" je na blogu vážně zajímavé. Doufám, že by ti nevadilo, kdyby se to objevilo i u mě...? :-D

2 Terýsek Terýsek | Web | 20. ledna 2013 v 13:09 | Reagovat

[1]: Ale vůbec ne, já se také inspiruji na jiných blozích. Třeba zrovna tohle jsem nedávno viděla na jednom blogu a zaujalo mne to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png