Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Proč mě neskutečně vytáčí televize Nova

7. února 2013 v 11:46 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Řekla bych, že toto je můj první oficiální "hejt" za celou mojí blogovou kariéru. Jestli to takhle půjde dál, budu si moci založit blog na způsob "tisíc věcí co mě serou" a psát příspěvky asi tak milionkrát denně. Myslím, že bych rozhodně neměla nouzi o nápady.
Neskutečně mě vytáčí spojení blog.cz a Nova. Neustále na mne vyskakují reklamy na doma.cz, krásná.cz , prásk.tv a další weby podivného charakteru. Vadí mně, jak mi neustále někdo vnucuje články typu: "jaká je nejlepší antikoncepce, jaká celebrita se s kým vyspala a co dělat když Vás manžel podvádí." Vážně mě to nezajímá, nebaví a dala jsem si závazek, že i kdyby tam byl superzajímavý článek (o čemž silně pochybuji), neotevřu ho.
Smířila jsem se s boxem krásné.cz na hlavní straně. Řekla jsem si, že tam píšou blogerky z blog.cz, ale absolutně mě nezajímá, co dělá Ornella Štiková!


Vrcholem pak je reklama přímo na mém blogu. Nevadí mi, když je tam reklama na prací prášek, auto apod. Nebudu tady mluvit o tom, že je blogspot také zdarma a žádnou reklamu na hlavní straně nemá. Vadí mi ale, když je tam reklama na zprávy tn.cz. Že Nova neví, co je seriozní zpravodajství už jsem si všimla dávno. Stačí se podívat ne Televizní noviny a každému to musí být hned jasné. Přijde mi, že se přímo vyžívají v hrdinství babiček, co uvízly v lese pod kořenem stromu a dále pak ve smrtelných autonehodách, brutálních vraždách a těch nejodpornějších znásilněních. Vždycky popíší každý detail a pak pošlou redaktora za příbuznými vraha, aby se zeptal, co na to říkají. A pozor, přichází hlavní překvapení zpráv. Oni neoutevřou! Redaktor se pak tváří jako že je strašně divné, že manželka vraha nechce mluvit před kamerou.
Nova prostě nemá seriozní zprávy a strašně mě štve, že se na mém blogu objevují odkazy na články typu "voják znásilnil miminko a morbidní test, který vám vypočítá datum smrti." A to jsem dala skutečné příklady, které byly na mém blogu před pár minutami. Jako sorry, ale jak tohle někdo může nazvat zprávy?! Pro mě je tohle absolutně odporné zpravodajství. Redaktoři se zřejmě řící měřítkem "čím nechutnější, tím zajímavější." Vždyť přece sex a brutalita nejvíce vydělávají.
Nechutný, nechutný, nechutný. Je mi z tebe špatně Novo.
Jestli někdy zruším blog, bude to právě kvůlu tomu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png