Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

"Hejterské" povídání o ničem

11. března 2013 v 15:04 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Už dlouho jsem nic nenapsala a vlastně ani nevím, o čem budu psát teď. Nicméně se pokusím napsat něco alespoň trošku přijatelného.
Poslední dobou vůbec nepíšu. Nemám na blog vůbec čas a když ho mám, raději si čtu a nebo dělám cokoliv jiného. Prostě mi došla inspirace a nějak vůbec nevím, o čem bych měla psát. Občas si řeknu, že bych mohla napsat alespoň něco na téma týdne, ale pak raději otevřu knížku.
Jsem nemocná a doma už mě to vůbec nebaví. Většinu dne čtu, ale nevydržím hledět do knížky několik hodin v kuse, takže mezitím brouzdám na netu a nebo koukám na nějakou "blbost", jako třeba How I met your mother. No a protože to jediné, co jsem ještě nedělala a co se mi nevyhne je učení, uchýlila jsem se k napsání dalšího článku.
Nechápu, proč musí dávat Vraždy v Midsomeru jenom o víkendu, kdy většinou někde lítám a nechce se mi vysedávat u televize. Místo toho zaplňuje TV Prima všední odpoledne filmy od Rosemund Pilcherové, ze kterých mi je absolutně špatně. V životě jsem neviděla větší blbost. Ach jo...
Díky tomu, že jsem nemocná, jsem se také dívala na inauguraci nového prezidenta. Už se pomalu smiřuji s tím, že se budu dalších pět let koukat v televizi na Zemana. Jsem tak ráda, že ve třídách ve škole nemáme portrét prezidenta. I když on na tom svém vypadá celkem přátelsky, ale nějak tak vyretušovaně...Čím to asi bude?
Nikdy mi nebude sympatický, ale co se dá dělat. Lidé si ho zvolili a tak můžeme jen doufat, že se za pět let najde někdo lepší.

Můj haterovací článek je u konce.
Mějte se pěkně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 es ef es ef | Web | 11. března 2013 v 18:15 | Reagovat

S tím nedostatkem času je to zlé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png