Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Pokus o optimisticky laděný článek

19. března 2013 v 18:04 | Terýsek |  (Můj) Život mýma očima
Občas mívám podivnou náladu, kdy nemám co dělat, ale nechce se mi ani číst, ani jít ven, ani sedět u počítače. Nakonec skončím u počítače, jelikož je to to nejjednodušší a na internetu se dá přece tak skvěle brouzdat, že?!
Jelikož už ale nemám kde brouzdat, otevřela jsem "nový článek" a rozhodla se, že něco napíšu. Přijde mi smutné, že jdu na blog vždycky, když už nezbývá nic jiného a vždycky když nevím, co psát. Poslední dobou sice publikuji více článků, než je u mě zvykem, málo z nich ale "za něco stojí" a tak nevím, jestli vlastně dělám dobře.
U blogu se dá ale skvěle odreagovat. Ve svém vlastním článku totiž můžete nadávat na všechno a všechny okolo sebe a doufat, že se někdo přidá. Také bych měla na co nadávat, na chemii, na profesory, na školu, na počasí...
NE! DOST! Napíšu něco pozitivního. Něco, z čeho nebudou mít všichni depresy a něco, co se bude ostatním líbit. Občas mám nevýslovnou chuť založit si Twitter. Prostě psát malé útržky ze svého života jen jednou větou a tvářit se, že je mi strašně fajn. Možná proto "ujíždím" v novém dodatku TS3 Univerzita hlavně na blogování. Blog mi prostě přirostl ♥ (Promiňte mi to infantilní srdíčko, ale musela jsem.)
Skvělé ale je, že se mi po dlouhé době trochu daří. Teď myslím hlavně školu. Měla jsem pocit, že mi to trochu "ujíždí", ale konečně se mi povedlo "ten vlak zastavit", zlepšit svoje výsledky a nasadit, u mě, alespoň průměrný výkon. Jestli se mi to povede dlouhodobě je otázkou času...
Proč nejsou online žádní kamarádi, když mám "hafo" času a jsou online vždy, když se mám učit a dělat spoustu jiných věcí?!

Mějte se pěkně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 22. března 2013 v 21:52 | Reagovat

Pěkný článek :)

2 Lenka Lenka | E-mail | Web | 23. března 2013 v 0:33 | Reagovat

Be happy, be succesful.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.



http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png