Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

Proč mám The Sims tak ráda

12. března 2013 v 15:26 | Terýsek |  Píšu vážně-nevážně
Již pár let hraji tuhle počítačovou hru a všude vysvětluji, že vážně nejsem blázen.
Sims jsem začala hrát asi v osmi letech. Tehdy jsem strašně chtěla nějakou dobrou počítačovou hru a tak jsem sáhla po dodatku The Sims 2 Mazlíčci. Tehdy jsem nevěděla, že je k hraní dodatku zapotřebí základní hry a díky tomu jsem měla "dvě mouchy jednou ranou." Rodiče mi prostě museli koupit základní hru.
A tak jsem hrála a hrála. Bylo to asi poprvé, co jsem strávila na počítači více jak dvě hodiny v kuse. K počítači jsem usedla ráno se snídaní a odešla odpoledne. Strašně mě bavilo vymýšlet rodinky a pak je co nejnásilněji vyvraždit. No, do teď občas nějaké neposlušné rodince umístím gril do obýváku, ale pšššt....
Člověk by čekal, že mě to snad s věkem přejde, ale nepřešlo. Nyní mám v poličce skoro všechny dodatky The Sims 2 a všechny dodatky The Sims 3. O kolekcích se raději ani nezmiňuji. Někdy si říkám, že už v tom mám dost peněz, ale nikdy jsem to radši nespočítala.
The Sims je prostě moje srdeční záležitost. S nejlepší kamarádkou ji hrajeme skoro stejně dlouho a zatím nás to bavit nepřestalo. A to si při koupi každého dodatku říkáme, že už další nekoupíme.
Přijde mi, že si spousta lidí myslí, že The Sims hrají jenom malé děti. To že už mi bylo deset ale neznamená, že musím začít hrát ty nejbrutálnější hry v kategorii 18+. Neříkám, že je dobré trávit přemíru času u počítačových her, ale občas se prostě musím nějak zrelaxovat. Někdy je to s knížkou, někdy u počítače. Občas je fajn zapomenout na realitu a přesunout se do imaginárního světa počítačových lidiček. Je to jediná činnost, při které úplně vypnu. I při čtení, koukání na televizi, nebo kreslení vždycky trochu myslím na realitu. U počítačových her ne. Samozřejmě všeho moc škodí. Já The Sims také nehraju každý den, ale občas si prostě zahraji ráda a s chutí.

Harlem Shake je děsná blbost a neskutečně mi leze na nervy, ale tenhle jsem si zamilovala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | 12. března 2013 v 19:20 | Reagovat

Heh, ta smrtka hrající na basu mě dostala. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png