Od 29.4.2013 blog přesunut na www.terysleepyworld.blogspot.com

"Viděla jsem" březan

27. března 2013 v 16:25 | Terýsek |  Filmy

Terapie láskou (2013)

Na začátku března jsem vyrazila do kina na film Terapie láskou. Viděla jsem na něj ukázku v kině už někdy v lednu a ač se mi líbila, na film jsem nějak zapomněla. Připomenulo mi ho až předávání Oscarů, kde za ženský herecký výkon v hlavní roli získala Oscara Jennifer Lawrence a nutno říct, že opravdu zaslouženě.
Terapie láskou je opravdu povedený film. Je opravdu originální a rozhodně nečekejte nějakou romantickou komedii, která vás trochu pobaví. Terapie láskou je film vtipný, trochu romantický, ale zároveň tak dobře napsaný, že rozhodně nelze zařadit do kategori "romantická blbost." Jde o absolutně ideální film na sobotní odpoledne. Pobaví, ale zároveň se nad ním zamyslíte. Film je navíc opravdu skvěle obsazený. Bradley Cooper, Jennifer Lawrence a i ostatní herci hrají opravdu skvěle.
Ač jsem se hodně snažila, nenašla jsem nic, za co bych mohla strhnou alespoň jeden bodík.

Hodnocení: 10/10


Lovci pokladů (2004)

Když jsem nemocná, vždycky se nějak záhadně dostanu ke sledování televize a to i přesto, že normálně koukám akorát na dva seriály a občas na zprávy. Televizní filmy jdou nějak tak mimo mě.
No a díky mému kašli jsem viděla film Lovci pokladů. Jde o takový klasický dobrodružný film (stylem alá Piráti z Karibiku, Spiderman atd.) pro celou rodinu. Co jiného by také mohla dát tv Prima do nabídky na nedělní večer.
Kupodivu to ale nebyl zas tak dementní film, jak jsem čekala. Není to nic "dramaticko-psychologického", ale to jsem po tomhle filmu ani nechtěla.
Zkrátka jde o celkem slušný, akční, dobrodružný film. Žádná katastrofa, ale zase nic úžasného.

Hodnocení: 6/10


Sherlock Holmes (2009)
Film jsem viděla už asi po druhé, nebo potřetí a asi už jsem se o něm na blogu zmiňovala. Jde o celkem povedenou adaptaci, která ale není bezchybná, ale má kupodivu celkem zajímavou a napínavou zápletku. Vadí mi, že už na první pohled poznáte, že jde o americký film. Pokud vám ale tohle nevadí, asi se i zasmějete.
Krátce řečeno jde o celkem povedený rodiný film. Co ale rozhodně nedoporučuji, je druhý díl. Na něj zapomeňte a raději stáhněte něco pořádného :)

Hodnocení: 7/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png