Poslední

21. dubna 2013 v 16:12 | Terýsek |  Co se jinam nevešlo

Napsání článku, který právě čtete, pro mě nebylo vůbec jednoduché. Nevěděla jsem co napsat a do jeho psaní se mi vlastně ani moc nechtělo. Udělala jsem něco, co jsem dlouho rozmýšlela a doufám, že jsem se rozhodla správně. Rozhodla jsem se po dvou a půl letech psaní skončit s blog.cz a přesunout se na jinou adresu. A důvod?
Vadí mi, že je blog.cz stále více komerční. Pamatuji si, že když jsem začínala psát, spojení Novy a blogu mi vůbec nevadilo. Postupem času ale začaly přibývat nejrůznější weby jako doma.cz a hlavně krásná.cz, jejíž neustálá přítomnost na Facebooku blog.cz a hlavní stránce blogu mi přijde absolutně nepřijatelná. Nelíbí se mi, že se na mém blogu objevují reklamy na zpravodajství, které není zpravodajstvím. Kupříkladu včera na mě na jednom blogu z blog.cz vyskočilo okno, kde Nova propaguje svoje důležité zprávy, které se staly právě teď. Chápu, když na mne vyskočí zpráva o volbě prezidenta, o narození sloního mláděte v zoo a tak dále. Nechápu ale, co je tak aktuálního a důležitého na tom, že studentka prozradila, že se dá sexem v Irsku vydělat přes 200 tisíc a, že dokonce není jediná. Přijde mi, že na tn.cz pracuje nějaká banda úchylů, kteří si libují ve psaní všech zpráv se sexuálním kontextem. Čím nechutnější, tím lepší. Omlouvám se, že jsem se vyjádřila takhle nelichotivě, ale jinak už to opravdu nejde. To, co Nova nazývá zprávami prostě zprávy nejsou! Nova je prostě bulvární televize a začíná mi připadat, že se serioznější zprávy dozvím i na super.cz.
A na tomto serveru bych já měla publikovat svoje články? Prostě to nejde. Nikdy jsem tohle nechtěla udělat, jelikož jsem s funkcemi blogu spokojená. Líbí se mi komunita, sleduji zde spoustu blogů a líbí se mi i funkce nastavování. Můj blog mi přirostl k srdci. Mám zde své vzpomínky, nejrůznější zážitky a taky svojí "nejhorší" adresu, která mně neskutečně přirostla k srdci. Přijde mi, jako bych za sebou nechávala nějakou malou kapitolu svého života. Kapitolu, v níž jsem pochopila kouzlo psaní.
Můj nový blog na blogspotu bude mít úplně stejnou filosofii, jako tento blog. Nebudu měnit nic na stylu psaní a budu pokračovat v knižním a filmovém seriálu, který jsem před nedávnem začala dělat. Pokud máte moje články rádi, poznamenejte si moji novou adresu. Nebudu tento blog rušit, jelikož tady mám spoustu vzpomínek a navíc se k němu třeba vrátím. Třeba zjistím, že je blogspot hrozný a za měsíc budu zpátky. Zatím na mne z blogspotu dýchá taková neosobní atmosféra, ale doufám, že se to časem změní.
Chtěla bych moc poděkovat všem mým čtenářům za to, že občas napsali nějaký komentář, který mi zvednul náladu. Děkuji moc za to, že můj blog nikdy nedosáhl nějaké velké návštěvnosti, protože jsem díky tomu pochopila, že píšu pro sebe a ne pro okolí. Děkuju moc všem, kteří mi někdy s blogem pomohli a hlavně mé kamarádce, která mě přivedla k jeho založení. Její "hloupoučký" blog o bellasara mě přivedl k tomu, abych dva a půl roku psala články. Však ty víš.
Nechci se tady nějak moc loučit, protože se třeba vrátím. Nechám tuhle blogovou kapitolu otevřenou a budu doufat, že objevím něco, co mě k blog.cz přivede zpět.

P.S.PROSÍM VŠECHNY SVÉ STÁLÉ ČTENÁŘE, POPŘÍPADĚ TY Z VÁS, KTEŘÍ MĚ MĚLI V ODKAZECH NA SVÉM BLOGU, ABY SI ZMĚNILI ADRESU BLOGU NA ADRESU NOVOU (ODKAZ UVEDEN V HORNÍM BOXU.)DĚKUJI.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | Web | 22. dubna 2013 v 23:21 | Reagovat

Devatenástiletá studentka sexem vyčerpala svého osmdesátiletého manžela, který následně zemřel na infarkt a zdědila po něm miliardy. Aneb papá blog.cz. The only way to go here is to stop. Keep going then.

2 Terýsek Terýsek | Web | 23. dubna 2013 v 12:33 | Reagovat

[1]: Asi tak no :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
(C) Terýsek 2010-2013

Děkuji za každý Váš komentář a doufám, že na můj blog zavítáte zase někdy příště.http://www.gocrueltyfree.org/downloads/GCF_Half_Banner_234x60.png